OLBANET
ODWIEDŹ NAS
ul. Zwycięstwa 8
42-700 Lubliniec
NAPISZ
biuro@olbanet.pl
GG: 5683810
ZADZWOŃ
(34) 34 384 22
Kolekcja Home Inclusive 2.0 z wyróżnieniem dla najlepszych
Kolekcja Home Inclusive 2.0 z wyróżnieniem dla najlepszych
Znamy laureatów prestiżowego projektu Home Zone – jakość i niezawodność. Kolejny raz firmy walczyły o zaszczytny tytuł oraz Znak Jakości Home Zone, będący niezwykle wartościowym wyróżnieniem w branży architektonicznej, budowlano-remontowej, aranżacyjnej oraz wyposażenia wnętrz. Nam się udało! Kolekcja Home Inclusive 2.0 po raz kolejny doceniona!

Nasza autorska kolekcja – Home Inclusive 2.0 tym razem zyskała Znak Jakości Home Zone 2018. Home Zone to przedsięwzięcie wyróżniające i promujące najwyższej jakości produkty i usługi, potwierdzone przez niezależne jury. Celem jest także wskazywanie przedsiębiorstw, które wykorzystują nowatorskie rozwiązania i pozytywnie wyróżniają się na tle innych firm, postępując zgodnie z zasadami etyki biznesowej.

Zaskoczyliśmy nie tylko pomysłowością, ale także zaangażowaniem. Nie bez powodu naszą dewizę stanowią „innowacja i jakość” – do wytworzenia produktów wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejszą technologię i bazujemy na sprawdzonych systemach, czego efektem jest niezawodność i niebanalny design.

„To kolejny sukces naszej kolekcji. Doskonale wiemy, w którą stroną podążać, aby odnieść sukces. Home Inclusive 2.0 to kwintesencja dobrego smaku, wyczucia, a przede wszystkim harmonii, która jest bardzo pożądana we współczesnej architekturze. Niezwykle cieszymy się, że nasz wysiłek, a przede wszystkim serce i zaangażowanie, które włożyliśmy podczas realizacji tego projektu, zostały zauważone i docenione” - mówi Kataryna Świderska, dyrektor marketingu w firmie WIŚNIOWSKI.

Źródło: www.wisniowski.pl


Dodano: 2018-07-18 12:41:21  |  Redagował: J. Olbryt  |  Kategoria: Ogłoszenia
Nasi partnerzy: