OLBANET
ODWIEDŹ NAS
ul. Zwycięstwa 8
42-700 Lubliniec
NAPISZ
biuro@olbanet.pl
GG: 5683810
ZADZWOŃ
(34) 34 384 22
Za pół ceny! Bezpieczny napęd ProMatic
Za pół ceny! Bezpieczny napęd ProMatic
Chcesz, aby Twój garaż był bezpieczny jak dom? Tę pewność dają napędy firmy Hörmann z systemem BiSecur. Napęd do bramy garażowej ProMatic teraz w specjalnej promocji!

Za pół ceny. Bezpieczny napęd ProMatic. 
Jesienna promocja w firmie Hörmann

Jak zyskać pewność, że nikt niepowołany nie wtargnie do naszego domu? Jak uniknąć obaw o bezpieczeństwo samochodu i innych sprzętów przechowywanych w garażu? Rozwiązaniem może być napęd ProMatic firmy Hörmann z systemem BiSecur. Teraz, przy zakupie z bramą garażową LPU 42, oferowany za pół ceny.


Kupując dobrze ocieploną segmentową bramę garażową LPU 42 firmy Hörmann, poza energooszczędnością, za niewielką cenę możemy teraz mieć również niemal stuprocentowe bezpieczeństwo.


System dwukierunkowego sterowania radiowego BiSecur, w który wyposażony jest napęd ProMatic, daje bowiem jedyne takie na rynku zabezpieczenie garażu przed jego otwarciem przez niepowołane osoby. To efekt wykorzystanego w nim 128-bitowego kodowania sygnału. Taki sam rodzaj szyfrowania stosowany jest do zabezpieczenia elektronicznych kont bankowych. To najlepsza gwarancja, że włamywacz nie przechwyci sygnału przesyłanego z pilota do napędu i z napędu do pilota, i nie dostanie się do naszego garażu, a przez garaż do domu.


Warto wiedzieć, że w napędach o niższej klasie złodziej może złamać kod i wtargnąć do garażu bez pozostawiania żadnych śladów włamania. W tej sytuacji ubezpieczyciel nie wypłaci nam odszkodowania.


Promocja, dzięki której kupując bramę garażową LPU 42 mogą Państwo nabyć napęd ProMatic BiSecur za pół ceny, potrwa do 30 listopada 2018 r.

  • Tylko w firmie Hörmann: Najlepsza ochrona dzięki mechanicznemu zabezpieczeniu przed podważeniem
  • Napęd ProMatic wykorzystujący nowoczesną technologię zdalnego sterowania radiowego BiSecur wyposażony w funkcję dodatkowej wysokości otwarcia bramy do przewietrzania garażu
  • Pilot HSE 4 BS, powierzchnia strukturalna w kolorze czarnym, z zawieszką do breloczka na klucze
Dodano: 2018-10-06 12:17:24  |  Redagował: J. Olbryt  |  Kategoria: Polecane
Nasi partnerzy: