ZAMÓW

BEZPŁATNĄ

WYCENĘ

Bramy garażowe

Rolety na wymiar

Markizy solarne

Odkurzacze centralne

ZALETY SYSTEMU CENTRALNEGO ODKURZANIA AERTECNICA

 • + Kurz jest usuwany, a nie przenoszony z miejsca na miejsce.
  Centralny odkurzacz AERTECNICA usuwa z pomieszczeń powietrze z kurzem, które poprzez filtr HEPA w jednostce centralnej jest definitywnie usuwane z budynku.
  Odkurzacze przenośne, nawet te z filtrem wodnym, z jednej strony zasysają powietrze z kurzem, a z drugiej strony, po lepszym lub gorszym przefiltrowaniu wypuszczają je z powrotem do tego samego pomieszczenia.
 • + Wymiana powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych.
  Centralny odkurzacz AERTECNICA przyczynia się do wymiany powietrza w pomieszczeniach, usuwając z nich roztocza i inne alergeny, znacząco poprawiając poziom higieny życia.
 • + Eliminacja przyczyn powstawania alergii.
  Centralny odkurzacz AERTECNICA nie dopuszczając do zbierania się w mieszkaniu kurzu oraz eliminując z niego szkodliwe alergeny zawarte np. w mikropyłach roślinnych czy sierści zwierząt, znacząco minimalizuje możliwość wystąpienia alergii.
 • + Mniej prądu.
  Centralny odkurzacz AERTECNICA dzięki zastosowanemu systemowi filtracji cyklonicznej potrzebuje znacznie mniej energii dla zapewnienia odpowiedniej skuteczności odkurzania w porównaniu do innych odkurzaczy.
 • + Brak materiałów eksploatacyjnych.
  Centralny odkurzacz AERTECNICA nie wymaga ciągłego dokupowania materiałów eksploatacyjnych takich jak filtry czy worki kurzowe. Wkład filtracyjny należy oczyszczać raz na pół roku, a jego wymiana może być konieczna nawet dopiero po 3 - 4 latach użytkowania. Zbiornik kurzu nie musi być wyposażony w worki kurzowe, a dla własnej wygody można w nim umieścić zwykły worek foliowy na śmieci.
 • + Mniej czasu potrzebnego na sprzątanie.
  Centralny odkurzacz AERTECNICA dzięki bardzo wysokiej skuteczności ssania, definitywnemu usuwaniu kurzu z pomieszczeń oraz prostej obsłudze pozwala
  zaoszczędzić nawet 25% czasu w porównaniu do odkurzaczy tradycyjnych. Ma to istotne znaczenie szczególnie tam gdzie wykorzystywany jest personel sprzątający.
 • + Inwestycja która szybko się zwraca.
  Centralny odkurzacz AERTECNICA wymaga inwestycji tylko przy jego zakupie i montażu. Szczególnie w przypadku obiektów komercyjnych koszty te zwracają się jednak
  zwykle w ciągu 2 - 3 lat. Przyczynia się do tego niskie zużycie energii, brak materiałów eksploatacyjnych oraz znaczące ograniczenie czasu pracy personelu sprzątającego. Dodatkowym atutem jest wzrost wartości nieruchomości, gwarantujący jednocześnie komfort jego mieszkańcom. Koszt zakupu i montażu systemu jest mniejszy niż 1% wartości danej inwestycji budowlanej.

Nie wiesz co wybrać?
zainspiruj się i odwiedź nas!

64bb7d-94311b_olbanet_borysowski_centralne_odkurzacze_4.jpg 57f2fd-odkurzanie2.jpg 0d94c9-94311b_olbanet_borysowski_centralne_odkurzacze_22.jpg be4f96-94311b_olbanet_borysowski_centralne_odkurzacze_15.jpg 4edb5c-odkurzanie.jpg cc1307-94311b_olbanet_borysowski_centralne_odkurzacze_16.jpg
następnie

sprawdź nasze produkty

w oficjalnym sklepie Olbanet: olb24.pl

Infolinia: (34) 34 38 422

FacebookYoutube

Nasze marki

Poznaj wiodące
marki na świecie

Nasze marki Poznaj wiodące marki na świecie
BRAMY,INTELIGENTNY DOM,OGRODZENIAOKNA,WIDEOFONY,ŻALUZJEDRZWI,AUTOMATYKA,ROLETY
© 2012 Olbanet
Projekt i wykonanie: Mirosław Włodarczyk